Bydlení u zámeckého parku

Průběh jednání

V jednání

Klient si může sjednat nezávaznou rezervaci na dobu 7 kalendářních dnů. V této době je v případě zájmu nezbytné pro zachování rezervace podepsat Rezervační smlouvu. Avšak v případě, že jiný klient projeví zájem o stejnou nemovistost a podepíše závaznou rezervační smlouvu a zaplatí rezervační poplatek dříve než původní zájemce, bude mu dána přednost.

 

Rezervační smlouva (RS)

Podpisem RS klient potvrdí závazný zájem o předmětnou nemovitost. Rezervační záloha (100.000,- Kč) je splatná v hotovosti při podpisu RS nebo do 5 dnů od podpisu RS na číslo účtu investora, variabilní symbol je r.č. klienta. Rezervační poplatek je součásti kupní ceny a bude odečten z doplatku kupní ceny. V případě odstoupení od RS tento poplatek propadá. Do 30 dnů od podpisu RS je třeba sepsat kupní smlouvu, jinak rezervace i poplatek propadá. Konkrétní změny ve smlouvě lze projednat (např.: prodloužení platnosti RS)

 

Kupní smlouva (KS)

Při podpisu KS bude sjednána notářská úschova peněz a podmínky za jakých budou peníze z úschovy vydány. Proces transakce peněz lze individuálně domluvit.

Vyhledávání

© 2009 Michal Dudek, K&K Kvalite